Zespół na wesele Gdańsk Zespół na wesele Gdańsk Zespół na wesele Gdańsk Zespół na wesele Gdańsk Zespół na wesele Gdańsk Zespół na wesele Gdańsk  T
he Good Sound tworzą osoby z zawodowym przygotowaniem muzycznym. Skład zespołu tworzą cztery osoby
grające na instrumentach: perkusja, saksofon\klarnet, instrumenty klawiszowe/akordeon. Istnieje możliwość rozszerzenia składu o inne instrumenty np. gitara.

RAFAŁ - absolwent Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Akademii Pomorskiej w Słupsku. Ukończył Państwową Szkołę Muzyczną II st. w Koszalinie w klasie organów. Uczestnik festiwalu Hanza Jazz Festiwal w Koszalinie, były pianista Big Bandu Akademii Pomorskiej w Słupsku.  Aktualnie nauczyciel muzyki oraz organista w kościele św. Krzyża w Słupsku. W zespole gra na instrumentach klawiszowych, jest wokalistą oraz wodzirejem. Zapewnia obsługę muzyczną ceremonii ślubnej (organy).

DAWID - student Akademii Muzycznej w Gdańsku, absolwent Państwowej Szkoły Muzycznej I st. w Szczecinku oraz Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Koszalinie w klasie klarnetu. Uczestnik Hanza Jazz Festiwal w Koszalinie. Saksofonista w Big-Bandzie ZPSM w Koszalinie. Laureat wielu nagród na ogólnopolskich i międzynarodowych festiwalach klarnetowych. W zespole gra na saksofonie oraz klarnecie..

 
MAŁGORZATA - absolwentka Akademii Muzycznej w Gdańsku oraz Akademii Pomorskiej w Słupsku. Uczestniczka wielu edycji Pap-Art w Słupsku oraz audycji muzycznych w Akademii Muzycznej w Gdańsku. Aktualnie nauczycielka muzyki, wychowania przedszkolnego i wczesnoszkolnego oraz organistka w parafii św. Krzyża w Słupsku. W zespole jest wokalistką.

PAWEŁ - absolwent Akademii Pomorskiej w Słupsku - kierunek edukacja muzyczna, a także Państwowej Szkoły Muzycznej II st. w Koszalinie w klasie perkusji. Uczestnik międzynarodowych festiwali muzycznych Belfort (Francja), Nexo (Dania), Eger (Węgry), Nerpelt (Belgia). Wieloletni członek Koszalińskiej Grupy Perkusyjnej oraz były perkusista Big-Bandu Akademii Pomorskiej w Słupsku. Aktualnie nauczyciel muzyki. W zespole gra na perkusji, instrumentach klawiszowych, jest wokalistą i wodzirejem.


strona główna l oferta l muzycy l dlaczego my l demo l galeria l polecamy l kontakt © BM Computers 2011