Oferta Muzycy Demo Galeria Polecamy Kontakt  
This is an example of a HTML caption with a link.

Zespół The Good Sound spełnia wysokie oczekiwania naszych klientów dzięki bogatemu doświadczeniu i przygotowaniu muzycznemu. Posiadamy szeroką gamę usług z branży muzycznej.Zapewniamy kompleksową obsługę artystyczną takich imprez jak: wesela, bankiety, studniówki, dancingi, bale, jubileusze i inne.

Obsługujemy imprezy muzyczne na terenie całego kraju, a najczęściej takie miasta jak: Gdańsk, Sopot, Gdynia, Kartuzy, Starogard Gdański, Lębork, Łeba, Ustka, Sławno, Darłowo, Koszalin, Białogard, Kołobrzeg, Szczecin, Szczecinek, Chojnice, Bytów, Kościerzyna, Miastko. Zapraszamy do działu demo, gdzie mogą Państwo zobaczyć i posłuchać utworów muzycznych w naszym wykonaniu nagranych w Szczecinie oraz do galerii zdjęć.

OPRAWA IMPREZ OKOLICZNOŚCIOWYCH

Nasz oferta w pierwszej kolejności skierowana jest do tych Państwa, którzy w niedalekiej przyszłości planują zawrzeć związek małżeński i zorganizować własne niepowtarzalne wesele. Proponujemy Państwu oprawę muzyczną: błogosławieństwa w domu, ceremonii ślubnej w kościele, uroczyste wprowadzenie Pary Młodej na salę, toasty weselne, pierwszy taniec, oczepiny z ciekawymi zabawami i konkursami, biesiadę przy stołach. Ponadto zapewniamy również kontynuowanie wspaniałej zabawy weselnej w czasie poprawin, na których proponujemy muzykę na żywo jak i muzykę mechaniczną, biesiadę oraz karaoke dla gości. Oprócz uroczystości ślubnej oraz wesela wraz z poprawinami zapewniamy oprawę muzyczną bali andrzejkowych i sylwestrowych, studniówek, bankietów, dancingów, imprez karaoke, kameralnych uroczystości rodzinnych (urodziny, imieniny itp.)

Repertuar naszego zespołu muzycznego obejmuje zarówno utwory z dawnych list przebojów jak i najnowsze hity. Wykonujemy nie tylko muzykę polską, ale także zagraniczną. Realizujemy również zamówienia muzyczne zgodne z Państwa oczekiwaniami (utwory przeznaczone na podziękowanie dla rodziców, pierwszy taniec, utwory ze specjalnymi dedykacjami itp.) na miarę naszych możliwości.

Współpracujemy przede wszystkim z osobami, które profesjonalnie podchodzą do działań w zakresie swojej branży, dlatego też służymy Państwu radą i pomocą jako zespół nie tylko w wyborze pierwszego utworu, ale również zaoferowaniu fotografa lub kamerzysty, stylisty czy fryzjera, co możecie odnaleźć w zakładce : POLECAMY

strona główna l oferta l muzycy l dlaczego my l demo l galeria l polecamy l kontakt © BM Computers 2011